Angajăm agent vânzări / Cluj-Napoca

05.04.2018 3:12 pm
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nu exista calificative)
Se încarcă...
Contact

Pret la cerere

Descriere

Cerinţe

– abilităţi de comunicare şi relaţionare;
– atitudine pozitivă, proactivă, orientată către clienti;
– capacitate de învăţare rapidă si adaptare;
– cunoştinţe de MS Office (Excel)
– minim 1 ani experienţă în vânzări, preferabil în domeniul HORECA

Responsabilităţi

– consilierea şi vizitarea clienţilor;
– prezentarea produselor şi a ofertelor;
– dezvoltarea portofoliului de clienţi din zona arondată, cât şi dezvoltarea portofoliului de produse livrate clienţilor aferenţi

Beneficii

– program: luni-vineri între orele 08.00-17.00;
– salariu fix + comisioane din vânzări;
– maşină;
– loc de muncă stabil;
– mediu tânar şi dinamic

Pentru alte informatii asteptam sa ne trimiteti CV la adresa: clujnapoca@timacorecruting.ro sau la numarul de telefon: 0749088803.

Etichete

ID de referinta anunt: 3675d2f044ad2d5e

Nu sunt etichete

Nr. total afisari: 253 din care 0 azi

Galerie

Germana

Comentarii

Adauga comentariu

Opinii

Pentru a lasa un comentariu trebuie sa fii autentificat.